Час роботи: Пн-Пт: 10.00-17.00, Замовлення на сайті 24/7
Передзвоніть мені
+380 (96) 578-35-35 Viber/WhatsApp/Telegram

Як вибрати боксерські рукавички

02.09.2019

2 (1)

Перше, у чому необхідно розібратися - класифікація рукавичок. Розрізняють 6 основних видів:

 

1)      Аматорські. Екіпірування зшивається таким чином, що великий палець розташований паралельно кисті. Ця модель не призначена для нанесення потужних ударів, оскільки присутній ризик зламати палець або ж вибити його з суглоба.

2)      Професійні. Удар жорсткий, тому рукавички не вважаються безпечними. Градація на підвиди проводиться відповідно до ваги: ​​6, 8, 10, 11 унцій. Шнурівка дозволяє зафіксувати всі пальці. Важливо зробити це правильно. Великий впирається в середній і вказівний, а саме в їх другі фаланги. Такий стан пальців перешкоджає травмі.

3)      Бойові. Купуються для змагань, діляться на декілька видів залежно від маси. Характерними особливостями вважається ущільнений наповнювач і округлена форма.

4)      Тренувальні. У них можна спарингувати. Підходять для занять в тренажерці. Вага варіюється в діапазоні 12-16 унцій. Практичними вважають моделі на липучці.

5)      Снарядні. Відрізняються від інших видів жорсткою зовнішньою частиною. Застосовуються спортсменами для тренувань з мішками, лапами, пневмогрушами.

6)      Аеробні. Призначені для відвідування аеробних занять.

 

Далі - складніше, потрібно не помилитися з параметрами.

 

Характеристики

 

Найважливіші характеристики боксерських рукавичок:

 

·         маса;

·         розмір;

·         наповнювач;

·         форма;

·         тип фіксації;

·         матеріал;

·         антибактеріальний шар;

·         повітрообмін.

 

Маса обчислюється в унціях. Чим важче рукавички, тим вище рівень безпеки. Тому екіпірування - невід'ємний елемент тренувального процесу.

Великі рукавички пом'якшать удар і захистять обличчя бійця. Доступні для придбання снарядні рукавички для боксу. При виробництві використовується натуральний матеріал або якісний шкірозамінник. Набиваються вони пінорезиною або ватою.

Для зменшення ризику отримати травму важливо посилене зап'ястя. Спеціальна пропитка і хороший повітрообмін піклуються про стан рук, створюють додатковий захист, перешкоджають поширенню бактерій, запобігають сморіду.

 

Кожзам VS натуральний матеріал

 

Шкіряні рукавички - це практичність, довговічність. Досить перестаратися, вдарити по снаряду, період зносу товару зменшується. Є моделі, які виготовлені зі шкірозамінника. Усередині вони виконані з перфорованої замші, але вони поступаються моделям з натуральної шкіри за терміном використання.

 

Наповнювач

 

Раніше використовувалося волосся коней. Виробники екіпіровки тепер застосовують інші методики і матеріали.

Рукавички для боксу наповнюються шарами поролону або пінонаповнювачем. Другий варіант дозволяє зберігати розмір рукавичок незалежно від маси. Є моделі антінакаутні, в них присутній повітряний прошарок, що знижує потужність удару.

Якщо модель набита ватою, наповнювач скомкується, що робить удар жорстким, зменшується захист для рук. Вибирайте якісний наповнювач. З очесом всередині додатково вставляється вкладиш з пінополіуретану. Якраз останній матеріал забезпечує пружинні властивості, захищає руки від травм, зменшить потужність удару. Вкладиш буває різної твердості, все залежить від моделі рукавичок.

 

Додаткові елементи

 

Манжет - це смуга, що обертає, кисть руки. Пам'ятайте про особливості матеріалу манжета. Це може бути шкіра або якісний штучний аналог. Дана деталь сильніше фіксує кисті рук, зменшує ймовірність вивиху.

Великий палець повинен бути в природному положенні, як при стисненні руки в кулак. Тканинна перетяжка біля великого пальця знижує ризик отримання травми під час бою або тренування.

Також звертайте увагу на тип фіксації. Він може бути:

1.      Шнуровка - це щільна підгонка і максимальна фіксація на руках спортсмена. Самому зашнурувати рукавички не вийде.

2.      Липучки - зручні у використанні. Підходять для початківців і тим, хто шукає якісну екіпіровку для тренування.

 

Особливості вибору

 

Загальноприйнята класифікація і призначення кожної моделі:

 

·         маленькі для дітей;

·         рукавички середнього розміру підійдуть жінкам;

·         великі для чоловіків.

 

В даному спортивному інвентарі замість розмірів використовується вага - унції (oz). Підбираючи модель, беріть до уваги сферу застосування рукавичок. У професійному боксі представлені рукавички для двох ваг:

 

·         менше 66 кг - 8oz;

·         більше 66 кг - 10oz.

 

Вага і вік береться в розрахунок при підборі екіпіровки для тренування. Тепер зрозуміло як вибрати боксерські рукавички.

Для примірки обмотайте руки спеціальними бинтами. Купуйте рукавички на розмір більше. Вони не будуть здавлювати руку. Бажано придбати кілька різних моделей.