Час роботи: Пн-Пт: 10.00-17.00, Замовлення на сайті 24/7
Передзвоніть мені
+380 (96) 578-35-35 Viber/WhatsApp/Telegram

Догляд за спортивним одягом та взуттям

13.08.2019

Правильний догляд за одягом і взуттям, а також дбайливе ставлення - це запорука довгого терміну служби виробів.

 

Ми розповімо про основні моменти, яких варто дотримуватися, якщо ви хочете, щоб речі надовго зберегли свою якість.

ubran

5 правил по догляду за спортивним одягом

 

Правило №1. Дотримуйтесь рекомендацій, які зазначені на етикетці виробу. Речі з високотехнологічних тканин потрібно прати в прохолодній воді вручну або в режимі делікатного прання. Занадто гаряча вода руйнує структуру матеріалу, що може призвести до усадки і зміни якісних характеристик.

 

Правило №2. Не рекомендується використовувати відбілювачі. Спортивний одяг обробляється спеціальними захисними речовинами, а агресивні засоби знижують їх ефективність. Для прання мембранних тканин не варто використовувати звичайні миючі засоби - вони можуть забити пори.

 

Правило №3. Не можна зберігати спортивний одяг у вологому, або скрученому стані.

 

Правило №4. Деякі вироби не рекомендується прасувати гарячою праскою, це може призвести до усадки і деформації тканини.

 

Правило №5. Рекомендується мати декілька змінних комплектів одягу, що дозволить рідше піддавати їх пранню, таким чином одяг на довгий час збереже свої виключні вологостійкі властивості.

 

3 правила по догляду за спортивним взуттям

 

Правило №1. Дотримуйтесь інструкції виробника. На ярлику кожної пари взуття вказані рекомендації по догляду та особливостям використання з урахуванням типу матеріалу, способу з'єднання елементів і інших чинників. Догляд за взуттям навіть з дуже примхливих матеріалів не передбачає складних маніпуляцій.

 

Правило №2. Сушіть взуття відразу. Носити вологе взуття не варто - це може призвести до деформації. Кросівки і черевики рекомендується сушити при кімнатній температурі, попередньо набивши їх папером. Також можна використовувати розпірки для збереження форми. Не можна сушити взуття біля батареї, радіатора, за допомогою фена та інших електроприладів.

 

Правило №3. Враховуйте тип матеріалу. Шкіряні моделі не рекомендується мити. Для видалення бруду слід використовувати губку або м'яку ганчірку. Догляд за спортивним взуттям із замші та нубуку варто здійснювати за допомогою прогумованої щітки. Також рекомендується щомісяця обробляти поверхню захисним вологовідштовхуючим спреєм. Синтетичні тканини можна прати при температурі 30-60 ° С. Використання відбілювачів і машинного прання небажано для всіх типів тканин.