Час роботи: Пн-Пт: 10.00-17.00, Замовлення на сайті 24/7
Передзвоніть мені
+380 (96) 578-35-35 Viber/WhatsApp/Telegram

Гарантія

Гарантія

Гарантійні умови для роздрібних покупців!

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право на повернення / обмін товару належної якості (крім товарів, які входять до переліку товарів, що не підлягають поверненню та обміну відповідно до Закону про захист прав споживачів).

У разі, якщо раптом замовлений товар Вам не підходить, то за законом Ви, протягом 14 днів від отримання замовлення можете повернути його назад. Після повернення товару на склад інтернет магазину, Вам на платіжну карту або іншим зручним для Вас способом, будуть перераховані гроші за товар. Також в нашому інтернет магазині передбачений обмін на товар іншого розміру, іншої кольорової гами або обмін на іншу рівноцінну модель з асортименту магазину.

При поверненні Вашого замовлення діють обов’язкові умови:

  • замовлений товар не повинен був бути у вжитку;
  • замовлений товар повинен мати товарний вигляд;
  • упаковка і фабричні ярлики повинні бути на своєму місці;
  • вартість повернення замовлення оплачує покупець.

Гарантійні умови для оптовиків!

Для оптовиків повернення або обмін товару здійснюється тільки в разі виробничого браку.

Зверніть увагу, при замовленні товарів:
Одяг може незначно відрізнятися за яскравістю кольору, тому що в студії використовується спеціальне освітлення для зйомки фотографій. Також можуть бути замінені за типом або кольором: різний декор, фурнітура, прикраси до одягу, ремені і пояси. При підтвердженні замовлення уточнюйте вище згадані моменти, так як гарантія на це не поширюється!