Способи оплати

icon box image

Готівкою

Оплата готівкою відбувається під час отримання товару у відділені служби доставки або при кур’єрській доставці.

icon box image

Банківською карткою

Оплата банківською картою Visa/MasterCard за допомогою платіжної системи LiqPay. На сторінці оформлення замовлення після вибору відповідного пункту та натискання кнопки “Підтвердити замовлення”, відбудеться переадресація на безпечну сторінку електронних платежів LiqPay.

icon box image

Приват24

Оплата через Приват24 відбувається також за допомогою платіжної системи LiqPay. На сторінці оформлення замовлення після вибору відповідного пункту та натискання кнопки “Підтвердити замовлення”, відбудеться переадресація на безпечну сторінку електронних платежів LiqPay, далі виберіть відповідну вкладку “Приват 24”.

icon box image

Apple Pay & Google Pay

Оплата за допомогою Apple Pay та Google Pay також можлива в системі LiqPay. На сторінці оформлення замовлення після вибору відповідного пункту та натискання кнопки “Підтвердити замовлення”, відбудеться переадресація на безпечну сторінку електронних платежів LiqPay. В залежності від пристрою який Ви використовуєте, з’явится відповідна кнопка оплати Apple Pay чи Google Pay.

 

Доставка

Після замовлення, протягом 4-5 робочих днів Ваша, екскюзивна річ буде вироблена та передана в службу доставки! У нас крафтове виробництво одягу, тобто кожну річ яку Ви замовляєте, буде вироблена індивідульно для Вас в короткі строки беспосередньо після замовлення, за винятком деяких виробів, що виготовляються наперед малими партіями.

 

icon box image

Нова Пошта (Тільки для України)

Доставка здійснюється по всій території України, ми співпрацюмо із службою доставки “Нова Пошта”. Мережа якої складається з понад 2300 відділень, 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 37 сортувально-перевантажувальних терміналів.

Термін доставки: 1-3 дня
Відправка замовлень: протягом 3-ох робочих днів.
Вартість доставки: Згідно з тарифами перевізника. Вага одного виробу ±0.2-0.5 кг, що вписується в мінімальний тариф Детальніше

icon box image

Укрпошта

Укрпошта доставляє поштові відправлення у понад 230 країн та територій по всьому світу. Вона є членом Всесвітнього поштового союзу і співпрацює з 192 національними поштовими операторами. Детальніше

icon box image

DHL

DHL об’єднує людей у більш ніж 220 країнах і територіях по всьому світу. Завдяки понад 380 000 робітників ми пропонуємо комплексні послуги й індивідуальні рішення для транспортування документів і товарів та керування інформацією. Детальніше