LARUS – український виробник одягу

LARUS - український виробник одягу та аксесуарів для чоловіків, жінок та дітей, який поєднує традиції та тренд. Ми гарантуємо високу якість та доступні ціни.

Асортимент складається з лімітованих колекцій, що випускаються обмеженим тиражем (100-200 копій) та уособлюють вільний дух та любов до України. Весь одяг створений руками не швачок, а професійних кравців у власному ательє.

Продукція задовольняє основні потреби сучасності - зручність, якість та стиль. Весь асортимент (куртки, сорочки, штани, лонгсліви, футболки, толстовки) виготовляється зі 100% бавовни, що забезпечує максимум комфорту при носінні та експлуатації. Ми не тільки створюємо якісні речі, але й дбаємо про їхню безпеку для здоров'я. Наш одяг чудово підходить українцям, які дрейфують у шаленому ритмі життя, а кожна річ наголошує на індивідуальності власника.

LARUS – офіційно зареєстрований у 2018 році товарний знак. Український бренд з професійним виробництвом та уважним ставленням до матеріалів.

Гарантуємо:

• вигідні ціни;

• швидку доставку,

• якісне обслуговування,

• індивідуальний підхід.

Різноманітність способів доставки дозволяє придбати наш товар незалежно від місцезнаходження.

 

СТИЛЬ LARUS – ВИБІР ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

Український бренд вуличного одягу для представників активних субкультур та поціновувачів гарних речей. Це і якісний український streetwear, і класичні напрямки casual, sport, military.

Наша мета – виробляти якісний український продукт. Наша місія – підтримувати покоління вільних людей, тому наші речі заряджають на великі звершення, оспівують історію України та передають її культурний код за допомогою візуальних образів.

Ми поєднали у повсякденних речах традиційні образи та сучасний урбанізм. Тепер кожен може виразити силу духу, сміливість та відкритість через одяг LARUS.

Вся продукція виготовляється виключно в Україні. Зображення не мають політичні чи ідеологічні ідеї. Символіка не входить до списку заборонених.

LARUS пропонує:

• якісну продукцію, створену в Україні;

• оптимальні ціни на весь товар;

• різноманітність форм оплати;

• доставку по всій Україні;

• гарантію продукції.

Ми співпрацюємо з художниками та тематичними спільнотами, щоб розширити різноманітність кольорів, принтів та фасонів, які роблять наші речі неповторними. На сайті представлена ​​актуальна інформація щодо товарів та цін.

LARUS - Одяг Вільних Людей!