Друзі, всім привіт! На зв'язку з Вами – фундатор бренду дизайнерських футболок LARUS. Я починаю серію постів, присвячених історії – як створювався бренд LARUS, з якими проблемами я зіткнувся, які ідеї переслідували і багато, багато іншого.

Я хочу розповісти свою історію, щоб ви розуміли: що важливо для мене і що я хочу донести до вас. Щоб ви пам'ятали, що я не якийсь серійний підприємець, який запускає по два бізнеси на добу, а звичайна людина з України, яка має невеликий досвід у бізнесі, але яка захотіла не просто заробити, а зробити щось по-справжньому гарне і унікальне, що викликало б приємні асоціації та посмішку на вашому обличчі. І мій вибір припав на футболки. Але давайте про все по порядку.

Завжди намагайся зробити краще, ніж можеш!

Я довго міркував про концепцію та ідеї, які оживатимуть на ваших футболках: їх було не так багато, бо підсвідомо я вже зупинив свій вибір на військовій історії України. Але диявол у деталях, а саме опрацювання деталей роблять будь-який продукт якісним та унікальним, якщо в нього вкладають душу, це видно відразу. І я хочу вкласти душу у LARUS.

Я зупинив свій вибір на військовій історії України – Запорізькі козаки. Але протягом кількох тижнів ніяк не міг знайти ту саму «унікальність», яка надавала б моїм футболкам цінності. І я знайшов її. Про те, як створювалася концепція, опрацьовувалися різні ідеї, ви дізнаєтесь у наступній історії LARUS.

Сильна сторона бренду LARUS – занурення у деталі:

1. Робота над ескізами, викрійками розмірного ряду футболок, створенням правильних лекал.

2. Друк принтів: вивчення методів нанесення зображень на матеріал, переваги та недоліки кожного.

3. Унікальні авторські принти, ілюстрації.

4. Створення зручної упаковки для футболок.

5. Крім футболки в кожну упаковку додали фірмовий пакет та флаєр з інформацією про звільнення, щоб ви, дивлячись на них, згадували про нас.

Так ми підходимо до кожної складової у нашій справі.
Головний принцип наш: «Завжди намагайся зробити краще, ніж можеш!».

І я сподіваюся, що наші переваги можуть бути кращими за конкурентів і допоможуть вам, не сумніватися у виборі і вибирати LARUS.